Utval for Levekår

Utval for levekår perioden 2019-2023 - Klikk for stort bileteFrå venstre Karen H. Liland(Ap), Beate Aasen Bøe (Sv), Ranveig Undheim (Sp), Thor Inge Kalberg (Frp), Frode Hagerup jr. (H), leiar Unni S. Lende (Krf), Rein H. Salte (H), Bjørghild Underhaug (Krf), Lars Enevoldsen (Uavh.)   

Levekår har 9 medlemmar.
Utvalet har bl.a. ansvar for omsorg, oppvekst og nokre områder innanfor samfunn (helse-rehabilitering, bibliotek mfl.)  Komplett oversikt over medlemmer og varamedlemmer i alle utval. (PDF, 496 kB)

Utval for levekår 2019-2023
Parti Namn E-post Telefon
Ap Karen Hognestad Liland karen.hognestad.liland@politiker.time.kommune.no 952 40 465
FrP Thor Inge Kalberg thor.inge.kalberg@politiker.time.kommune.no 971 66 556
H Frode Hagerup frode.hagerup@politiker.time.kommune.no 926 25 421
H Rein H. Salte rein.harald.salte@politiker.time.kommune.no 952 50 721
KrF Unni S. Lende (leiar) unni.sirevaag.lende@politiker.time.kommune.no 970 76 736
Sp Ranveig Undheim (nestleiar) ranveig.undheim@politiker.time.kommune.no 979 86 986
KrF Bjørghild Underhaug bjorghild.underhaug@politiker.time.kommune.no 957 30 332
Uavh Lars Enevoldsen lars.enevoldsen@politiker.time.kommune.no 901 69 299
SV Beate Aasen Bøe beate.aasen.boe@politiker.time.kommune.no 958 90 145